Értékesítőket keresünk! Egyedi ajánlat, magas kereseti lehetőség!
kep
Feladva:2018-06-15 12:26
Budapest VI. kerület
0 Ft
Értékesítőket keresünk nemzetközi cégünkhöz, szépségipari termékek forgalmazásához! FŐBB FELADATOK, MUNKÁK: - Termékek és szolgáltatások értékesítése - Ügyfelek magas szintű kiszolgálása AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK: - Minimum középfokú végzettség - Kiváló kommunikációs készség - Ügyfélorientáltság - Csapatjátékos AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT: - Értékesítésben, ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat AMIT KÍNÁLUNK: - Magas fix bér + Teljesítményorientált versenyképes jövedelem! - Fiatalos, jó hangulatú csapat - Motiváló célok - Előrelépési és fejlődési lehetőség - Bejelentett állás ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE: - Értékesítés, Kereskedelem - 6 órás részmunkaidő SZÜKSÉGES TAPASZTALAT: - Nem szükséges SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS: Nem igényel nyelvtudást JELENTKEZÉS: - kivalasztas@gmx.com - +36 302756969 Az önéletrajzod elküldésével hozzájárulsz, hogy adataidat zárt rendszerben kezeljük és tároljuk.
Bruttó ár
0 Ft
Elérhetőségek
kiva... Megjelenítés

Hirdetés kategóriája
Kereskedelem / Értékesítés
Munkavégzés helyszíne
Az adott telephelyen
Munkakör / Állománycsoport
betanított munkás
Munkarend típusa
2 műszakos munkarend
Szükséges iskolai végzettség
nem szükséges végzettség
Foglalkoztatási jogviszony
Munka törvénykönyve szerinti
Munkaviszony időtartama
határozatlan idejű
Egyéb juttatások
Kiemelkedő kereset!
Hirdetés leirása
Hirdetés azonosító:7225