Ajánlói Link másolása
Asszisztenst keresünk HR osztályainkra
kep
Feladva:2018-05-30 11:14
Budapest V. kerület
230 000 Ft
Érdekel a HR világa? Szívesen részt vennél toborzási és kiválasztási folyamatokban? Közvetlen vagy és HR adminisztráció területén rendelkezel tapasztalattal? Akkor jelentkezz nemzetközi háttérrel rendelkező kereskedelmi cégünk HR Asszisztensének! Feladataid a következők lesznek: - toborzásában és kiválasztásában aktív részvétel, hirdetéskezelés, interjúztatás - kölcsönzött állomány kezelése, és ehhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása, kapcsolattartási feladatok - HR adminisztráció széleskörű ellátása Elvárások veled szemben: - középiskolai végzettség - 1-2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat - precíz, pontos munkavégzés - adminisztrációban való jártasság - jó kommunikációs és kapcsolattartási képesség Amit kínálunk: - versenyképes havi alapbér - teljes munkaidő (törzsidő: 9:00-17:00) - bejelentett munka - próbaidő után további lehetőségek - dinamikusan fejlődő vállalati háttér - modern , kellemes saját iroda - magas kezdő fix fizetés,+ jó teljesítmény után további juttatások Munkavégzés helye: Budapest Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérlek küld el önéletrajzodat a marian.lauraa@gmail.com email címre, vagy érdeklődj üzenetben! Tárgy: HR asszisztens Módosítás
Bruttó ár
230 000 Ft
Elérhetőségek
mari... Megjelenítés

Hirdetés kategóriája
Humán erőforrás
Munkavégzés helyszíne
Az adott telephelyen
Munkakör / Állománycsoport
ügyintéző
irányító
Munkarend típusa
1 műszakos munkarend
Szükséges iskolai végzettség
gimnázium
szakközépiskola
egyéb
Foglalkoztatási jogviszony
Munka törvénykönyve szerinti
Munkakör egyéb adatai
Munkakör általános megnevezése : HR asszisztens, később HR manager
Elvárt gyakorlati idő : 1-2 év
Foglalkoztatás napi időtartalma : 8 óra
Foglalkoztatás kezdete : 2018. június
Szükséges nyelvtudás : nem igényel
Munkaviszony időtartama
határozatlan idejű
Egyéb juttatások
Kiemelkedő kereset!
Hirdetés leirása
Hirdetés azonosító:6865