Ajánlói Link másolása
Gyártósori, könnyű álláslehetőség
kep Galéria
kep
Feladva:2018-05-16 10:20
Tatabánya
910 Ft
Két műszakos (5+2) munkarendű, könnyű fizikai, részben ülő, részben álló munkára keresünk munkatársakat Tatabányára az ipari parkban található Elektronikai Készülékeket Gyártó partnercégünkhöz! Családias hangulatú, nyugodt munkakörnyezetben, tiszta gyárcsarnokban szeretnél dolgozni? Akkor ez lesz a neked való állás! Forrasztási tapasztalat előny, de nem feltétel. Pályakezdők jelentkezését is várjuk! 100%-os bejárás támogatás: vidéki dolgozóknak helyközi a tatabányaiak helyi járatos buszbérletre! Cafetéria már az első teljes hónaptól kapható! Ha felkeltette az érdeklődésedet a munkalehetőség, küldd el hozzánk önéletrajzodat az allas@ontimegroup.hu email címre vagy érdeklődj a 0620/456-5284; 0630/412-8325 vagy a 0634/781-297 számokon!
Bruttó ár
910 Ft
Elérhetőségek
30/4... Megjelenítés
Weboldal link
Videó link
Cim
Magyarország
Komárom-Esztergom megye
Tatabánya
Hirdetés kategóriája
Termelés / Gyártás
Hirdetés típusa
Kínál
Hirdető jogállása
Cég / vállalat
Cég neve : OnTime Kft.
Jelentkezési címe : 2800 Tatabánya, Madách Imre u. 1/G.
Munkakör / Állománycsoport
betanított munkás
szakmunkás
Munkarend típusa
2 műszakos munkarend
Szükséges iskolai végzettség
általános iskola