Ajánlói Link másolása
Inspekciós munkatársat (SMT) keresünk!!!
kep
Feladva:2018-05-16 10:01
Tatabánya
1 038 Ft
Tatabányai elektronikával foglalkozó partnercégünk várja leendő kollégáit. Feladataid lesznek: - Vizuális ellenőrzése a termékeknek, a termékre vonatkozó előírásoknak megfelelően - Az ellenőrzési eredmények adatbázisban történő rögzítése - Hiba esetén a termék javítása, kézi forrasztással - Minőségbiztosítási elvek figyelembevétele (IPC) - Munkaterület tisztán tartása Rád van szükségünk, amennyiben: -Jó a kézügyességed -Nem okoz problémát a 3 szak -Rendelkezel számítógépes ismerettel -Van kézi forrasztásban tapasztalatod Amit biztosítunk: -100%-os bérlettámogatás Versenyképes bér, havi készpénz Cafeteria -Stabil, kiszámítható munkahely -Tiszta, valóban rendezett munkakörülmények -Könnyebb, részben ülő, részben álló munka -Családias hangulat Várjuk jelentkezésedet: 30/412-8325 34/781-297 allas@ontimegroup.hu Tatabánya, Madách Imre u. 1/G.
Bruttó ár
1 038 Ft
Elérhetőségek
30/4... Megjelenítés
Magyarország
Komárom-Esztergom megye
Tatabánya
Hirdetés kategóriája
Termelés / Gyártás
Cég neve : OnTime kft
Jelentkezési címe : 2800 Tatabánya, Madách Imre u. 1/G.
Munkavégzés helyszíne
Az adott településen
Munkakör / Állománycsoport
betanított munkás
szakmunkás
Munkarend típusa
3 műszakos munkarend
Szükséges iskolai végzettség
általános iskola
szakiskola
Munkakör egyéb adatai
Munkakör általános megnevezése : Inspekciós munkatárs
Foglalkoztatás napi időtartalma : 8 óra
Munkaviszony időtartama