Operátori és Raktáros munkalehetőség Mosonszolnokon Szállással!
kep
Feladva:2018-05-16 09:35
Mosonszolnok
1 020 Ft
Világszerte ismert, nemzetközi partnercégünkhöz keresünk összeszerelő operátorokat és raktárosokat, Mosonszolnokra! Ha van 8 általános végzettséged, gyári tapasztalatod, esetleg targoncás jogosítványod és szükséged van szállásra, akkor jelentkezz hozzánk, bátran! A munkavégzés területtől függően 3 műszakos 5+2 (napi 8 óra, hétfőtől péntekig) vagy 12 órás 2 műszakos (4 nap 12 óra reggeles; 4 nap pihenő; 4 nap 12 óra éjszakás; 4 nap pihenő) Az alapbéreden felül, juttatásokra, bónuszra és Cafetériára is számíthatsz! Az oktatási napok, a záró vizsga sikeres teljesítése után, kifizetésre kerülnek! Ingyenes szállás 3-4 ágyas szobákban. Ingyenes céges buszjárat a szállástól. Ha felkeltette az érdeklődésedet a munkalehetőség, küldd el hozzánk önéletrajzodat a gyor@ontimegroup.hu email címre vagy érdeklődj a 0630/238-1982 számon!
Bruttó ár
1 020 Ft
Elérhetőségek
30/2... Megjelenítés
Magyarország
Győr-Moson-Sopron megye
Hirdetés kategóriája
Termelés / Gyártás
Cég neve : OnTime Kft.
Jelentkezési címe : 9022 Győr, Czuczor Gergely u. 15.
Munkakör / Állománycsoport
betanított munkás
Munkarend típusa
3 műszakos munkarend
Szükséges iskolai végzettség
általános iskola
Foglalkoztatási jogviszony
Munka törvénykönyve szerinti
Munkakör egyéb adatai
Munkakör általános megnevezése : Operátor és raktáros
Foglalkoztatás napi időtartalma : 8 vagy 12 óra
Egyéb juttatások
Szállást biztosítunk
Cafetériát adunk
Utazástérítést adunk