Ajánlói Link másolása
Targoncavezető álláslehetőség Tatabányán és Oroszlány
kep
Feladva:2018-05-16 10:36
Tatabánya
185 000 Ft
Folyamatosan fejlődő és bővülő oroszlányi elhelyezkedésű partner cégünk számára keresünk akár friss jogosítvánnyal rendelkező targoncavezetőket, 3 műszak 5+2-s munkarendben. Főbb feladatok, munkák: kamion szedés és rakás, raktárba beérkező áruk anyagmozgatása és betárolása, kézi anyagmozgatás, leltárokban való aktív részvétel. Elvárások: OKJ Targoncavezető jogosítvány (3324, 3313, 3312), erkölcsi bizonyítvány. Amit kínálunk: multinacionális környezet, béren kívüli juttatások, dolgozói kedvezmények, ingyenes szállás lehetőség, Ha messzebbről jössz: Ingyenes szállás lehetőség Oroszlányon, Tatabányán és Tatán. Legfeljebb 2 fő/szoba elhelyezéssel! A szállásoktól céges buszjárat gondoskodik a dolgozók bejárásáról. Ha felkeltette az érdeklődésedet a munkalehetőség, küldd el hozzánk önéletrajzodat az allas@ontimegroup.hu email címre vagy érdeklődj a 0620/456-5284; 0630/412-8325 vagy a 0634/781-297 számokon!
Bruttó ár
185 000 Ft
Elérhetőségek
30/4... Megjelenítés
Magyarország
Komárom-Esztergom megye
Tatabánya
Hirdetés kategóriája
Termelés / Gyártás
Cég neve : OnTime Kft.
Jelentkezési címe : 2800 Tatabánya, Madách Imre u. 1/G.
Munkavégzés helyszíne
Az adott településen
Munkakör / Állománycsoport
betanított munkás
szakmunkás
Szükséges iskolai végzettség
általános iskola
szakiskola
Foglalkoztatási jogviszony
Munka törvénykönyve szerinti
Munkakör egyéb adatai
Munkakör általános megnevezése : Targoncavezető
Foglalkoztatás napi időtartalma : 3 szak, 8 óra
Egyéb juttatások