Ajánlói Link másolása
ÜZLETKÖTŐ ÁLLÁS /// LAKHATÁS /// BUDAPEST
kep
Feladva:2018-05-14 16:10
Budapest I. kerület
0 Ft
18-25-ÉV KÖZÖTTIEKNEK! Magyarország egyik piacvezető értékesítési cége pályázatot hirdet JUNIOR SALES pozíció betöltésére! Saját csapatunk erősítéséhez keresünk maximum 1-2 éves munkatapaszlattal rendelkező új munkatársat az alábbi pozícióba: JUNIOR SALES MUNKATÁRS Nem várunk el értékesítési tapasztalatot, de nem baj, ha rendelkezel már ezzel is. Arra viszont szükség van, hogy tudj hosszabb távra előre tervezni (hetek / hónapok), képes legyél célokat kitűzni és megvalósítani, legyen benned versenyszellem, és kitartás. Képes és hajlandó legyél eleinte telefonon, később személyesen ügyfeleinkkel beszélni - hisz ez lesz a fő feladatod. Megtanítunk mindenre, lelkesedést, pozitív hozzáállást azonban nem tudunk adni, azt hozni kell magaddal! A feladataid lesznek: -Eleinte meg kell tanulnod a kommunikáció alapjait -Neked kell új ügyfeleket felkeresned telefonon, majd időpontot adni nekik -Aztán beleláthatsz üzleti tárgyalásokba -Ügyfeleidet nyomon kell követni, és majd szerződéseket kötni velük. -Később lehetnek személyes tárgyalásaid is, amikor már a fentieket alaposan begyakoroltad. Egyéb információ az állásról: Csapatunk hosszú évek óta sikeresen működik, hónapról hónapra nagyobb teljesítményt elérve. A Te munkád abban fogja támogatni a csapatot, hogy tovább tudjuk növekedni, szóval nem megmenteni kell! Ismert és elismert cég vagyunk a piacon, így hamar válhatsz sikeressé, ebben biztos lehetsz. Ha ezt keresed, fényképes önéletrajzoddal jelentkezz a megadott e-mail címre! hr.loremed@gmail.com TÁRGY: PESTRE KÖLTÖZNÉK A tájékoztatás nem teljes körű.
Bruttó ár
0 Ft
Elérhetőségek
hr.l... Megjelenítés

Hirdetés kategóriája
Kereskedelem / Értékesítés
Hirdető jogállása
Magánszemély
Munkavégzés helyszíne
Országosan
Munkakör / Állománycsoport
betanított munkás
Munkarend típusa
1 műszakos munkarend
Szükséges iskolai végzettség
nem szükséges végzettség
Foglalkoztatási jogviszony
megbízási
Munkakör egyéb adatai
Munkakör általános megnevezése : Üzletkötő / Eladó
Munkaviszony időtartama
határozatlan idejű
Egyéb juttatások
Rezsi hozzájárulást adunk
Kiemelkedő kereset!