Ajánlói Link másolása
Betanított munkásokat keresünk a IV. Kerületbe
kep Galéria
kep
Feladva:2018-04-23 12:30
Budapest IV. kerület
0 Ft
Partnerünk egy nemzetközi cég, amely autóizzók és lámpák gyártásával foglalkozik. Bővítés céljából keres munkaerőt, hosszútávra, a IV. kerületbe. Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Amit Kínálunk: Cafetéria, szabadon választható elemekből Határozatlan idejű szerződés Hosszú távú munkalehetőség Stabil munkáltatói háttér Jó munkahelyi légkör Előrelépési lehetőség (minőségellenőri vagy műszakvezető pozícióba) Többféle munkafolyamat, gyáron belüli váltási lehetőség Vidékiek számára utazási támogatás Törvényi előírásnál magasabb műszakpótlék ( délután 40%, éjszaka 50%) Feladatok: • Gyártósori feladatok ellátása: Összeszerelés Csomagolás Minőségellenőrzés Elvárások: Általános iskolai végzettség 3 műszakos munkarend vállalása Jelentkezni az alábbi telefonszámon lehet: 06703706852 Vagy fényképes önéletrajzzal a solyom.gergely@pannonwork.hu e-mail címen!
Bruttó ár
0 Ft
Elérhetőségek
0670... Megjelenítés
Weboldal link
Videó link
Cim
Magyarország

Hirdetés kategóriája
Termelés / Gyártás
Hirdetés típusa
Kínál
Hirdető jogállása
Cég / vállalat
Cég neve : Pannon Work Zrt.
Munkavégzés helyszíne
Az adott telephelyen
Munkakör / Állománycsoport
betanított munkás
Munkarend típusa
3 műszakos munkarend
Szükséges iskolai végzettség
általános iskola
Foglalkoztatási jogviszony
Munka törvénykönyve szerinti