Ajánlói Link másolása
Raktárosi állás Bérezés: megegyezés szerint!
kep
Feladva:2018-03-26 13:43
Budapest XVIII. kerület
150 000 Ft
Budapesti székhelyű, belföldi és nemzetközi fuvarozással és szállítmányozással foglalkozó cégünk hűtöttáru raktárunkba keres azonnali kezdéssel Raktárosi pozícióra kiemelt bérezéssel új kollégákat. Elvárások: targoncavezetői engedély, megbízhatóság, feddhetetlen előélet, erkölcsi bizonyítvány raktározási, árumozgatási ismeretek, pontos, precíz, önálló, felelősségteljes munkavégzés és több műszakos munkarend vállalása. Főbb feladatok: Áruátvétel, bevételezés, anyagmozgatás, vevői megrendelések összekészítése, árufeladás Raktárkészlet nyilvántartás, Raktári folyamatok napi szintű vezetése, Nyilvántartások, kimutatások kezelése Előny: Több éves raktározásban szerzett tapasztalat Egyéb juttatás: szükség esetén lakhatási támogatás. Fényképes önéletrajzzal a trans.gyarmati@gmail.com email címen jelentkezhetnek.
Bruttó ár
150 000 Ft
Elérhetőségek
Kism... Megjelenítés

Ipacsfa u. 8.
Cég neve : Gyarmati Trans Kft
Jelentkezési címe : 1181 Budapest Ipacsfa u. 8.
Munkavégzés címe, ha fix helyen van : 1181 Budapest Ipacsfa u. 8.
Munkavégzés helyszíne
Az adott telephelyen
Munkakör / Állománycsoport
betanított munkás
Munkarend típusa
állandó éjszaka
Szükséges iskolai végzettség
általános iskola
Foglalkoztatási jogviszony
Munka törvénykönyve szerinti
Munkakör egyéb adatai
Munkakör általános megnevezése : Raktáros
Foglalkoztatás kezdete : azonnal
Szükséges nyelvtudás : nem igényel
Munkaviszony időtartama
határozatlan idejű
Hirdetés leirása
Hirdetés azonosító:5883