Ajánlói Link másolása
Éjszakás takarító VI. (Rehabos)
kep Galéria
kep
Feladva:2018-03-23 16:45
Budapest VI. kerület
1 Ft
Éjszakás takarító VI. (Rehabos) A Rehab Force Nonprofit Kft. TAKARÍTÓt keres. Kizárólag MEGVÁLTOZOTT MUNKAKÉPESSÉGŰ, azaz LESZÁZALÉKOLT munkatársat keresünk! Helyszín: - 6. ker. Oktogon - szórakozóhely Munkaidő: - Péntek és szombat, 22.00-06.00 + rendezvény esetén - heti 16-20 óra, azaz 4 órás munkaviszony Bér: - Nettó 1000Ft/óra, azaz nettó 64.000-80.000Ft Elvárások: - Megváltozott munkaképesség, azaz leszázalékolást, fogyatékosságot igazoló papírok - Állóképesség, precíz önálló munkavégzés - A munkára és a környezetre való igényesség - Megbízhatóság, rugalmasság - Takarításban szerzett tapasztalat Jelentkezés módja: E-mailen önéletrajzzal a munkakör (Oktogon takarító)! és a leszázalékolásra vonatkozó információk megjelölésével: hr@rehabforce.hu Telefonon: 06-1-708-4588 (H-P-ig 11:00-14:00-ig) Rehab Force Nonprofit Kft.
Bruttó ár
1 Ft
Elérhetőségek
06-1... Megjelenítés
Weboldal link
Videó link
Cim
Magyarország

Hirdetés kategóriája
Alapítvány /non-profit
Hirdetés típusa
Kínál
Hirdető jogállása
Cég / vállalat
Cég neve : Rehab Force Nonprofit Kft.
Jelentkezési címe : Központi iroda: 1063 Budapest Bajnok u. 9.
Munkavégzés helyszíne
Az adott településen
Munkakör / Állománycsoport
segédmunkás
betanított munkás
Munkarend típusa
állandó éjszaka
Szükséges iskolai végzettség
nem szükséges végzettség
Foglalkoztatási jogviszony
Munka törvénykönyve szerinti
Munkakör egyéb adatai
Munkakör általános megnevezése : Éjszakás takarító VI. (Rehabos)
Hirdetés leirása
Hirdetés azonosító:5855