Ajánlói Link másolása
Reggeles takarító V. (Rehabos, 4 órás)
kep
Feladva:2018-03-23 16:43
Budapest V. kerület
1 Ft
Reggeles takarító V. (Rehabos, 4 órás) A Rehab Force Nonprofit Kft. TAKARÍTÓt keres. Kizárólag MEGVÁLTOZOTT MUNKAKÉPESSÉGŰ, azaz LESZÁZALÉKOLT munkatársat keresünk! Helyszín: - 5. ker.-i, Duna-parti szórakozóhely kerthelysége Munkaidő: - 6.00-10.00 - Hétfő-vasárnap, 2 szabadnap főleg hétköznap - 4 órás munkaviszony Bér: - Nettó 50.000Ft Elvárások: - Megváltozott munkaképesség, azaz leszázalékolást, fogyatékosságot igazoló papírok - Állóképesség, precíz önálló munkavégzés - A munkára és a környezetre való igényesség - Megbízhatóság, rugalmasság - Takarításban szerzett tapasztalat Jelentkezés módja: E-mailen önéletrajzzal a munkakör (Duna-parti takarító)! és a leszázalékolásra vonatkozó információk megjelölésével: hr@rehabforce.hu Telefonon: 06-1-708-4588 (H-P-ig 11:00-14:00-ig) Rehab Force Nonprofit Kft.
Bruttó ár
1 Ft
Elérhetőségek
06-1... Megjelenítés

Hirdetés kategóriája
Alapítvány /non-profit
Cég neve : Rehab Force Nonprofit Kft.
Jelentkezési címe : Központi iroda: 1063 Budapest Bajnok u. 9.
Munkavégzés helyszíne
Az adott településen
Munkakör / Állománycsoport
segédmunkás
betanított munkás
Munkarend típusa
1 műszakos munkarend
Szükséges iskolai végzettség
nem szükséges végzettség
Foglalkoztatási jogviszony
Munka törvénykönyve szerinti
Hirdetés leirása
Hirdetés azonosító:5854