Ajánlói Link másolása
Ügyfélkapcsolati munkatárs
kep
Feladva:2018-03-19 13:59
Érd
160 000 Ft
Cégünk hosszútávra keres ügyfélkapcsolati munkatársat érdi, szigetszentmiklósi és budaörsi irodájába! Rád váró feladatok: Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel Menedzser munkájának a támogatása Értékesítési célkitűzések elérése Pontos és precíz adminisztráció Amit kínálunk: Folyamatos fejlődés, előrelépési lehetőség Széles termékpaletta, megbízható ügyfélkiszolgálás Átlagkeresetnél magasabb szintű jövedelem Rugalmas munkaidő (teljes vagy részmunkaidőben végezhető) Önálló és felelősségteljes munka Inspiratív irodai környezet Elvárásaink: Középfokú végzettség Kiváló kapcsolatteremtő és tárgyalási készség Szorgalmas, motivált, céltudatos személyiség Küldd el fényképes Önéletrajzod a ügyfélkapcsolati jeligével a kertvarosb.hr@gmail.com
Bruttó ár
160 000 Ft
Elérhetőségek
Kadm... Megjelenítés
Magyarország
Pest megye
Érd
Munkavégzés helyszíne
Az adott telephelyen
Munkakör / Állománycsoport
ügyviteli alkalmazott
Munkarend típusa
1 műszakos munkarend
Szükséges iskolai végzettség
szakközépiskola
Munkaviszony időtartama
határozatlan idejű
Egyéb juttatások
Kiemelkedő kereset!
Hirdetés leirása
Hirdetés azonosító:5816