Ajánlói Link másolása
Gyere hozzánk üzletkötőnek!
kep Galéria
kep
Feladva:2018-03-07 11:30
Budapest VI. kerület
250 000 Ft
Gyere hozzánk üzletkötőnek! Magyarország piacvezető telekommunikációs szolgáltatója területi üzletkötő munkakörben korlátozott számban kollégákat keres Budapesten és agglomerációs körzetében történő munkavégzésre. Téged keresünk, ha • szeretnéd fejleszteni képességeidet • szeretnél sikeres értékesítővé válni • szeretnél rugalmas időbeosztásban is versenyképes fizetésre szert tenni • szeretnél egy fiatal, családias, szuper csapat tagja lenni Feladatok • telekommunikációs termékeink és szolgáltatásaink személyes, az ügyfelek lakóhelyén történő értékesítése (vezetékes és mobil szolgáltatások, internet, televízió) • előfizetői szerződések letárgyalása és megkötése Elvárásaink • betöltött 18. életév • min. érettségi • jó szervező és problémamegoldó képesség • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség • jó munkabíró képesség • heti 5 munkanap vállalása Amit kínálunk • versenyképes fizetés (fix + jutalék, átlag 150-250 ezer Ft/hó) • hosszú távú munkalehetőség • rugalmas munkaidő • folyamatos fejlődési lehetőség • kedvezményes mobiltelefon és internet használat • szakmai és értékesítői képzéseken és versenyeken való részvétel Várunk téged is profi értékesítőink közé! Amennyiben érdekel az állás, várjuk fényképes önéletrajzod a telekom.uzletkoto.munka@gmail.com e-mail címre!
Bruttó ár
250 000 Ft
Elérhetőségek
tele... Megjelenítés
Videó link
Cim
Magyarország

Jókai utca 18
Hirdetés kategóriája
Kereskedelem / Értékesítés
Hirdetés típusa
Keres
Hirdető jogállása
Cég / vállalat
Cég neve : Panda Promotions Kft
Jelentkezési címe : 1066 Budapest Jókai utca 18
Munkavégzés helyszíne
Az adott régióban
Munkakör / Állománycsoport
ügyintéző
Munkarend típusa
1 műszakos munkarend
Szükséges iskolai végzettség
gimnázium
szakközépiskola
Foglalkoztatási jogviszony
egyéb jogviszony
Munkakör egyéb adatai
Munkakör általános megnevezése : Telekommunikációs üzletkötő
Elvárt gyakorlati idő : nincs
Foglalkoztatás napi időtartalma : 8 óra
Foglalkoztatás kezdete : azonnali
Szükséges nyelvtudás : nincs
Munkaviszony időtartama
határozatlan idejű
Egyéb juttatások
Kiemelkedő kereset!
Hirdetés leirása
Hirdetés azonosító:5731