Fiúkat keresünk beugrós vagy akár hosszútávú munkára heti fizetéssel!
kep
Feladva:2018-02-01 16:56
Budapest VI. kerület
100 000 Ft
Még 10 fiút keresünk beugrós vagy akár hosszútávú munkára heti fizetéssel! Elvárások: -angol nyelvtudás - "B" kategóriás jogosítvány Heti kifizetés, bejelentett munka, nettó: 1000Ft-2500Ft/óra. A munka: sörbicikli sofőr, buborékfoci játékvezető. Amit kínálunk: -Rugalmas munkavégzés, Nagyrészt csütörtökön, pénteken és szombaton Ha szeretsz csapatban dolgozni, és nem ülnél egész nyáron egy irodában akkor ez a te lehetőséged. Barátokkal is lehet jelentkezni. -Jelentkezni fényképes önéletrajz elküldésével lehet az info@kingbike.eu e-mail címen. Szólj a haveroknak és jelentkezzetek együtt!
Bruttó ár
100 000 Ft
Elérhetőségek
info... Megjelenítés

Hősök tere
Hirdetés kategóriája
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Cég neve : Kingbike
Munkavégzés címe, ha fix helyen van : Hősök tere
Munkavégzés helyszíne
Az adott településen
Munkakör / Állománycsoport
betanított munkás
Munkarend típusa
3 műszakos munkarend
Szükséges iskolai végzettség
nem szükséges végzettség
Foglalkoztatási jogviszony
egyszerűsített foglalkoztatás
Munkakör egyéb adatai
Munkakör általános megnevezése : sörbicikli sofőr
Elvárt gyakorlati idő : -
Szükséges nyelvtudás : angol
Munkaviszony időtartama
alkalmi jellegű munka