Ajánlói Link másolása
KONYHAI SEGÍTŐ Kamaraerdő (Rehab, 6-8 óra)
kep
Feladva:2018-03-23 16:37
Budapest XI. kerület
1 Ft
KONYHAI SEGÍTŐ Kamaraerdő (Rehab, 6-8 óra) Idős otthonba KONYHAI és TAKARÍTÁSi segítséget keresünk. Munkaidő: - Hétfőtől péntekig - elsősorban 6.00-14.00 8 órás - esetleg 6.00-12.00 6 órás Megközelítés: 187/87-as busz Szociális otthon megálló + 600 m séta - környéki bélet szükséges 41 villamos utolsó megálló + 900 m séta - BKV bérlet elég Amit elvárunk: - Megváltozott munkaképesség, azaz leszázalékolást, fogyatékosságot igazoló papírok - Gyorsaság, kézügyesség, állóképesség - Pontosság, alaposság, számíthatunk Önre a megbeszélt időpontban - Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat - kulturált, ápolt, tiszta megjelenés - Szociális érzékenység a gondozottak felé Amit ajánlunk: - Bruttó 138.000 8 órás bejelentett munkaviszony - Hétköznapi, fix munkaidős feladat Jelentkezés módja: Szükséges: önéletrajz + leszázalékolási információk E-mailen: hr@rehabforce.hu - a munkakör megjelölésével (Idősotthon konyha) Telefonon: 06-1-708-4588 (H-P-ig 9:00-14:00-ig) Rehab Force Nonprofit Kft.
Bruttó ár
1 Ft
Elérhetőségek
06-1... Megjelenítés

Kamaraerdő
Hirdetés kategóriája
Egészségügy / Szociális ellátás
Cég neve : Rehab Force Nonprofit Kft.
Jelentkezési címe : VI. Bajnok u 9
Munkavégzés címe, ha fix helyen van : Kamaraerdő
Munkavégzés helyszíne
Az adott telephelyen
Munkakör / Állománycsoport
segédmunkás
betanított munkás
Munkarend típusa
1 műszakos munkarend
Szükséges iskolai végzettség
nem szükséges végzettség
Foglalkoztatási jogviszony
Munka törvénykönyve szerinti
Munkakör egyéb adatai
Munkakör általános megnevezése : KONYHAI SEGÍTŐ
Foglalkoztatás napi időtartalma : 6-8 óra
Munkaviszony időtartama