Ajánlói Link másolása
Betanított operátor állás!
kep
Feladva:2018-01-14 08:22
Budapest XIX. kerület
165 000 Ft
Elektronikai készülékek javításával foglalkozó partnerünk számára munkatársakat keresünk több pozícióba, hosszú távra 2-ill-3 műszakos munkavégzésre (8 órás)! Feladatok: • Elektronikai készülékek szerelése, kozmetikai ellenőrzés, tisztítás Elvárások: • Minimum 8 általános iskolai végzettség Amit ajánlunk: • Bruttó 165 000 Ft /hónap alapbér • Cafetéria bruttó 25 000 Ft/hónap belépési szint • Nettó 20 000 Ft/hó TELJESÍTMÉNYBÓNUSZ utalványban minden munkakör esetén • Nettó 8 000 Ft/hó JELENLÉTI BÓNUSZ utalványban • Műszakpótlék • Túlóra pótlék Munkavégzés helye: 18. ker. Bővebb információ és jelentkezés: 06306528791-es telefonszámon vagy job@randmkonzultacio.com e-mail címen ill messenger üzenetben. Referenciaszám: RMT1821
Bruttó ár
165 000 Ft
Elérhetőségek
0630... Megjelenítés

Hirdető jogállása
Magánszemély
Munkakör / Állománycsoport
betanított munkás
Szükséges iskolai végzettség
általános iskola
Egyéb juttatások
Cafetériát adunk
Utazástérítést adunk
Előleget adunk
Műszakpótlékot adunk
Kiemelkedő kereset!
Hirdetés leirása
Hirdetés azonosító:4783