Ajánlói Link másolása
PÉK - éjszakai műszakvezető XI. ker.
kep
Feladva:2018-05-23 17:59
Budapest XI. kerület
0 Ft
PÉK - éjszakai műszakvezető XI. ker. XI. kerületi (4-es metróhoz közel) kézműves pékségünkbe keresünk éjszakai műszakvezető péket. Munkaidő: 22.00-06.00. LEHET MEGVÁLTOZOTT MUNKAKÉPESSÉGŰ IS! Nálunk a helyed, ha szeretnél: - Kézműves pékárut készíteni (hosszú érésű kovászos kenyerek, adalékanyag mentes, finom pékáruk) - 1-2 főt vezetni, betanítani - Új gépekkel és minőségi alapanyagokkal dolgozni - Új termékeket fejleszteni, bevezetni Amit elvárunk: - Recept alapján a kimérés, dagasztás, táblázás, kemencézés teljes műveletsorát önállóan képes végezni és felügyelni a péksegéd, konyhai segítők munkáját - Lehetőség új termékek kikísérletezésére - Talpra esettség, önálló munkavégzés, csapatmunka, kreativitás - Pék végzettség és ebben szerzett több éves tapasztalat - Szociális érzékenység megváltozott munkaképességű segítőink, eladóink felé Amit kínálunk: - Nettó 220.000Ft fizetés - Fiatalos, lendületes csapat Jelentkezés módja: E-mailen önéletrajzzal: hr@rehabforce.hu Telefonon: 06-1-708-4588 (H-P-ig 9:00-14:00-ig) vagy Szabó Péternél 30-218-2705 Bake my day pékség, Rehab Force Kft. https://www.facebook.com/Bake-My-Day-Bakery-855821464521760
Bruttó ár
0 Ft
Elérhetőségek
06-1... Megjelenítés

Kérő u. 3B
Hirdetés kategóriája
Termelés / Gyártás
Cég neve : Rehab Force Kft.
Jelentkezési címe : Budapest XI. ker.
Munkavégzés címe, ha fix helyen van : Budapest XI. ker.
Munkavégzés helyszíne
Az adott telephelyen
Munkakör / Állománycsoport
szakmunkás
Munkarend típusa
állandó éjszaka
Szükséges iskolai végzettség
szakiskola
Foglalkoztatási jogviszony
Munka törvénykönyve szerinti
Munkakör egyéb adatai
Munkakör általános megnevezése : PÉK - éjszakai műszakvezető
Elvárt gyakorlati idő : 2-3 év
Foglalkoztatás napi időtartalma : 8 óra
Foglalkoztatás kezdete : Azonnal
Munkaviszony időtartama
határozatlan idejű
Hirdetés leirása
Hirdetés azonosító:4688