Ajánlói Link másolása
Diákmunka:Elektronikus polccímkézés-Budapest-Bér:br.1200 Ft/óra
kep Galéria
kep
kep
Feladva:2018-01-04 11:12
Budapest I. kerület
1 200 Ft
Polc címkézés • Polccímke sínek le- és felhelyezése • Ár címkék rendezése • Megfelelő termék-polccímke pár biztosítása/vizsgálata Elvárások: • Érvényes nappali tagozatos aktív vagy passzív jogviszony igazolás(ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni) • Megbízhatóság • Precíz, pontos munkavégzés Előny: • Mindkét nap vállalása KEZDÉS: Január 15. MUNKAIDŐ: 22.00-06.00-ig BRUTTÓ BÉR: 1200 Ft/óra MEGJEGYZÉS: Az alábbi időpontokban, és helyszínekre keresünk diákokat: • 2018. január 15.-16.:22.00-06.00-ig (Budaörs hipermarket) • 2018. február 15-16.:22.00-06.00-ig (Óbuda hipermarket) Projekt menedzsere: • Schubert Tímea; Tel: +36 20 362 9219; E-mail: schubert.timea@mads.hu Jelentkezés: • Emailben küldött fényképes önéletrajzzal! Tárgy:címkézés
Bruttó ár
1 200 Ft
Elérhetőségek
Schu... Megjelenítés
Videó link
Cim
Magyarország

Hirdetés kategóriája
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Hirdetés típusa
Kínál
Hirdető jogállása
Cég / vállalat
Cég neve : MADS
Munkavégzés helyszíne
Országosan
Munkakör / Állománycsoport
segédmunkás
betanított munkás
szakmunkás
Munkarend típusa
állandó éjszaka
Szükséges iskolai végzettség
gimnázium
szakközépiskola