Diákmunka:Tudományos kísérletben való részvétel-V.kerület-Bér: Br.1380 Ft/óra
kep
Feladva:2018-01-04 11:06
Budapest V. kerület
1 380 Ft
Diákmunka: 18 év feletti, aktív vagy passzív nappali tagozatos diákokat keresünk tudományos kísérletekben való részvételre Feladatok: • A vizsgálatok a kognitív képességekhez kapcsolódnak • Figyelmi,látási vizsgálatok • Kooperációs tesztek Elvárások: • Érvényes nappali tagozatos aktív vagy passzív jogviszonyigazolás (ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni) • Pontos, precíz munkavégzés • Megbízható személyiség Kezdés: • Akár azonnal Munkaidő: • Heti 1-2 óra Bruttó bér: • 1380 Ft/óra Munkavégzés helye: • Budapest V.kerület Projekt menedzsere: • Schubert Tímea; Tel: +36 20 362 9219; E-mail: schubert.timea@mads.hu Jelentkezés: • E-mailben küldött önéletrajzzal. Tárgy: CEU
Bruttó ár
1 380 Ft
Elérhetőségek
Schu... Megjelenítés

Hirdetés kategóriája
Tudomány / Kutatás / Fejlesztés
Cég neve : MADS
Munkavégzés helyszíne
Az adott településen
Munkarend típusa
1 műszakos munkarend
Szükséges iskolai végzettség
gimnázium
Foglalkoztatási jogviszony
egyéb jogviszony
Munkakör egyéb adatai
Munkakör általános megnevezése : diákmunka
Munkaviszony időtartama
határozatlan idejű
Hirdetés leirása
Hirdetés azonosító:4524