Diákmunka:Telefonos piackutatás-VIII. kerület; Bér: Br. 1000 Ft/óra
kep
Feladva:2018-01-04 11:17
Budapest VIII. kerület
1 000 Ft
Diákmunka: VIII. kerületi céghez keresünk 18 év feletti, nappali tagozatos diákokat telefonos piackutatási munkára Feladatok: • Lakosság telefonos felkeresése • piackutatás/ felmérés elvégzése különböző termékekkel és szolgáltatásokkal kapcsolatban. Elvárások: • Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszonyigazolás vagy passzív jogviszonyigazolás(ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni) • Érettségi bizonyítvány • kiváló kommunikációs készség Előny: • Korábbi telefonos munkatapasztalat előny, de nem feltétel. Megjegyzés: • Egy nagyon rövid ( 2 órás) oktatás után, azonnal el lehet kezdeni a munkát; A megadott időintervallumon belül teljes mértékben TE osztod be a szabadidődet; Min heti vállalási idő: 12 óra Kezdés: • Azonnal Munkaidő: • 4-6-8 órában, rugalmasan, 9.00-20.00 óra között (hétvégén szombat, is van lehetőség dolgozni 10.00 és 20.00 óra között). Munka időtartama: • Hosszútávú Bruttó bér: • 1000 Ft/óra Munkavégzés helye: • 1085 Budapest Projekt menedzsere: • Schubert Tímea; Tel: +36 20 362 9219; E-mail: schubert.timea@mads.hu Jelentkezés: • A projekt menedzsernek e-mailben küldött önéletrajzzal. Tárgy: Telefonos piackutatás
Bruttó ár
1 000 Ft
Elérhetőségek
Schu... Megjelenítés

Hirdetés kategóriája
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Cég neve : MADS
Munkavégzés helyszíne
Az adott településen
Munkakör / Állománycsoport
segédmunkás
betanított munkás
szakmunkás
ügyviteli alkalmazott
ügyintéző
Munkarend típusa
1 műszakos munkarend
Szükséges iskolai végzettség
gimnázium
szakközépiskola
Foglalkoztatási jogviszony
egyéb jogviszony
Munkakör egyéb adatai
Munkakör általános megnevezése : Diákmunka
Foglalkoztatás kezdete : Akár azonnal!