Ajánlói Link másolása
Takarítót keresünk folyamatos és alkalmi munkára
kep Galéria
Feladva:2017-12-28 12:39
Budapest V. kerület
180 000 Ft
Budapesti belvárosi, magas színvonalú lakások folyamatos és alkalmi takarítására és karbantartására keresünk napi 6-8 órában megbízható, leinformálható, felelős munkatársat vidám és jókedvű csapatunkba :) Amit kínálunk: - állandó, folyamatos munka hosszú távon - órabér: 1.000 Ft/óra - a próbaidőn túl egyéb juttatások - stabil háttér - előrelépési lehetőség Amit kérünk: - minimális tapasztalat magánlakások vagy szállodai szobák takarításában - hétvégi munka - jó fizikai erőnlét - pozitív gondolkodás, jókedv :) - fényképes önéletrajz. (Fontos! Csak a fényképes önéletrajzzal rendelkező jelentkezőket hívjuk vissza!) A jelentkezéseket január 4-ig a takkermelo@gmail.com címen várjuk.
Bruttó ár
180 000 Ft
Elérhetőségek
belv... Megjelenítés

Hirdetés kategóriája
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Hirdető jogállása
Magánszemély
Cég neve : Lovas Katalin
Munkavégzés helyszíne
Az adott településen
Munkakör / Állománycsoport
betanított munkás
Munkarend típusa
1 műszakos munkarend
Szükséges iskolai végzettség
általános iskola
Foglalkoztatási jogviszony
egyéb jogviszony
Munkakör egyéb adatai
Munkakör általános megnevezése : Takarító
Foglalkoztatás napi időtartalma : 8 óra
Foglalkoztatás kezdete : azonnal
Munkaviszony időtartama
határozatlan idejű