Ajánlói Link másolása
Írországi munka
kep Galéria
Feladva:0
1 Ft
Írországi húsfeldolgozó üzembe keresünk több férfi személyt! Segédmunkásokat, minimális késes tapasztalattal rendelkezőket ill. tapasztalt mészárosokat csontozásra. A cég lehetőséget biztosít a szakmai tovább fejlődésre mindenkinek, ami a fizetés növekedésével jár! Órabérek 9,25 euró - 16 euróig bruttóban. A cég biztosít előnyös áron szállást. Fizetés minden Pénteken. Kiváló kereseti lehetőség, hosszútávú stabil munkahely. Direkt az Ír céggel kötött munkaszerződés. Ugyanitt keresünk Disznófarmra munkásokat társalgási szintű angol nyelvtudással. Folyamatos kiutazások. Érdeklődni a 0040-757121686 vagy 0040-747751126 ill. 0040-0742466853-as telefonszámokon. Fényképes önéletrajzokat a tamas.lexiljob@gmail.com e-mail cimre.
Bruttó ár
1 Ft
Elérhetőségek
Tam... Megjelenítés

Cég neve : Lexiljob consulting
Munkavégzés címe, ha fix helyen van : Irország
Munkakör / Állománycsoport
segédmunkás
szakmunkás
Szükséges iskolai végzettség
nem szükséges végzettség
szakmunkásképző
Munkakör egyéb adatai
Munkakör általános megnevezése : Husfeldolgozás, csontozas stb.
Elvárt gyakorlati idő : 0-5 év
Foglalkoztatás napi időtartalma : min 8 óra
Foglalkoztatás kezdete : Január 2018
Szükséges nyelvtudás : Nem szükséges de előnyt jelent az Angol nyelv
Egyéb juttatások
Kiemelkedő kereset!
Hirdetés leirása
Hirdetés azonosító:3889