Ajánlói Link másolása
FEGYVERES BIZTONSÁGI ŐR - telephely őrzésére
kep
Feladva:2017-12-07 16:46
Pétfürdő
325 000 Ft
Hosszútávra keresünk férfi munkatársat, az alábbi pozícióba: FEGYVERES BIZTONSÁGI ŐR ELVÁRÁSOK: - BŰNTETLEN ELŐÉLET! - A munkakör 18. életév betöltése után végezhető. - Megbízható, pontos munkavégzés. - Vagyonőri végzettség. - Ha nincs meg a fegyvervizsgája, munka mellett kell majd elvégeznie a tanfolyamot. AMIT KÍNÁLUNK: - Kapuügyeleti szolgálat. - Fűtött házban végzett munka. - Jövedelem: nettó 216.000 Ft - Hosszú távú munka. JELENTKEZÉS: Amennyiben hirdetésünk felkeltette az Ön, a családtagja, vagy ismerőse érdeklődését, legyen szíves, üzenetben adja meg a NEVÉT, a TELEFONSZÁMÁT és további információkat fog kapni!
Bruttó ár
325 000 Ft
Elérhetőségek
info... Megjelenítés
Magyarország
Veszprém megye
Pétfürdő
Hirdetés kategóriája
Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Munkavégzés helyszíne
Az adott telephelyen
Szükséges iskolai végzettség
általános iskola
egyéb
Foglalkoztatási jogviszony
vállalkozási
Munkakör egyéb adatai
Munkakör általános megnevezése : FEGYVERES BIZTONSÁGI ŐR - telephely őrzésére
Munkaviszony időtartama
határozatlan idejű
Hirdetés leirása
Hirdetés azonosító:3593