Ajánlói Link másolása
VAGYONŐRI MUNKA autóipari gyárba
kep
Feladva:2017-12-07 16:40
Győr
290 000 Ft
Vagyonvédelmi cégnek hosszútávra keresünk munkatársat, férfiakat és nőket az alábbi pozícióba: VAGYONŐR ELVÁRÁSOK: - BŰNTETLEN ELŐÉLET!!! - A munkakör 18. életév betöltése után végezhető. - Jó kommunikációs képesség. - Megbízható, pontos munkavégzés. - Ha nincs meg a vagyonőri bizonyítványa, a munka mellett kell majd elvégeznie a tanfolyamot! AMIT KÍNÁLUNK: - Hosszú távú munkalehetőség. - Karrier lehetőség. - Egészséges munkakörnyezet. - Jövedelem: nettó min. 190.000 Ft. JELENTKEZÉS: Amennyiben hirdetésünk felkeltette az Ön, a családtagja, vagy ismerőse érdeklődését, legyen szíves, üzenetben adja meg a NEVÉT, a TELEFONSZÁMÁT és további információkat fog kapni!
Bruttó ár
290 000 Ft
Elérhetőségek
info... Megjelenítés
Magyarország
Győr-Moson-Sopron megye
Győr
Hirdetés kategóriája
Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Munkavégzés helyszíne
Az adott telephelyen
Szükséges iskolai végzettség
nem szükséges végzettség
általános iskola
Foglalkoztatási jogviszony
Munka törvénykönyve szerinti
Munkakör egyéb adatai
Munkakör általános megnevezése : VAGYONŐRI MUNKA autóipari gyárba
Foglalkoztatás napi időtartalma : 12/24
Munkaviszony időtartama
határozatlan idejű
Egyéb juttatások
Szállást biztosítunk
Hirdetés leirása
Hirdetés azonosító:3591