Ajánlói Link másolása
Németországi hosszútávú munkalehetőségek
kep
Feladva:2017-12-06 09:41
Németország
0 Ft
Hosszútávú németországi munkavégzésre szakmai végzettséggel ill. szakmai végzettség nélkül munkatársakat keresünk! - asztalos : bútor és épületasztalos - autófényező - autószerelő/autóvillamossági szerelő - ács/állványozó - betanított munkás - burkoló - CNC programozó ill. gépkezelő - csőszerelő - eladó - festő, mázoló, tapétázó - háztartási gépszerelő - ipari fényező - kőműves - lakatos: géplakatos, általános lakatos, karbantartó lakatos, szerkezetlakatos,… - légtechnikai-, hűtő- és klimatizálóberendezés-szerelő - hegesztő - raktáros - targoncás - villanyszerelő, villamosberendezés-összeszerelő - víz-,gáz-, fűtésszerelő - 1 éves határozott idejű németországi munkaszerződés németországi bejelentéssel ingyenes szállással. órabér: nettó 9,- 12,-Euró Külföldi és itthoni képviselet. Alap kommunikáció képes német nyelvtudás feltétel. Előnyt jelent német nyelvterületen szerzett munkatapasztalat. Érdeklődni: +36703818397 Jelentkezés módja: fényképes önéletrajzzal emailben: info@personamobile.hu web: www.personamobile.info
Bruttó ár
0 Ft
Elérhetőségek
+367... Megjelenítés
Cim
Németország

Hirdetés kategóriája
Építés / Ingatlan
Cég neve : Persona Mobile Personaldienstleistungen Gmbh & Co. KG
Munkavégzés helyszíne
Külföldi munka
Munkakör / Állománycsoport
szakmunkás
Munkarend típusa
1 műszakos munkarend
Szükséges iskolai végzettség
szakiskola
szakmunkásképző
Foglalkoztatási jogviszony
egyéb jogviszony
Munkakör egyéb adatai
Munkakör általános megnevezése : szakmunka
Munkaviszony időtartama
határozott idejű
Egyéb juttatások
Szállást biztosítunk
Utazástérítést adunk
Előleget adunk
Műszakpótlékot adunk
Hirdetés leirása
Hirdetés azonosító:3473