Ajánlói Link másolása
HE-PA Hungary
kep Galéria
Feladva:0
Nemesgulács
150 000 Ft
Műanyagipari üzemünkbe nemesgulácsi telephellyel keresünk: 1. Tamponnyomó részlegünkbe, több műszakos munkarendbe: - gépbeállítókat: műszaki érzékkel rendelkező, jó kézügyességű szakmunkásokat, tamponnyomó gépeink beállítására; - operátorokat: betanított munkára, műanyag termékeink nyomdázására Tamponnyomó részlegünkben emelt órabért biztosítunk! 2. Munkatársakat betanított munkára műanyag termékeink összeszereléséhez 3 műszakos munkarendbe. 3. Fröccsöntő szerszámok karbantartására: jó műszaki érzékkel rendelkező munkatársat. Előny: szerszámkészítő tapasztalat. Elvárások: precizitás, megbízhatóság, rugalmasság, csapatmunka. Amit kínálunk: munkabéren felül étkezési utalvány, prémium, munkába járás biztosítása, hosszú távú munkalehetőség.
Bruttó ár
150 000 Ft
Elérhetőségek
0670... Megjelenítés
Weboldal link
Videó link
Cim
Magyarország
Veszprém megye
Nemesgulács
Hirdetés kategóriája
Termelés / Gyártás
Hirdetés típusa
Kínál
Cég neve : 8284 Nemesgulács, József Attila út 80
Jelentkezési címe : 8284 Nemesgulács, József Attila út 80
Munkavégzés címe, ha fix helyen van : 8284 Nemesgulács, József Attila út 80
Munkakör / Állománycsoport
betanított munkás
Szükséges iskolai végzettség
nem szükséges végzettség
Foglalkoztatási jogviszony
egyéb jogviszony
Egyéb juttatások
Cafetériát adunk
Műszakpótlékot adunk
Kiemelkedő kereset!
Hirdetés leirása
Hirdetés azonosító:3441