Ajánlói Link másolása
Értékesítő
kep Galéria
Feladva:2017-12-04 09:25
Balatonfüred
0 Ft
Értékesítő
Balatonfüredi irodánkba keresünk mellék illetve főállásba értékesítési tapasztalattal rendelkező Értékesítési munkatársakat! A megemelkedett állami támogatásigény és a céghitelezés iránti egyre nagyobb érdeklődés miatt létszámbővítésre van szükségünk. FŐBB FELADATOK, MUNKÁK: - Ügyfelek igényeinek felmérése, kiszolgálása - Ajánlatok kidolgozása, termékek értékesítése - Új ügyfelek keresése - Rendszeres kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK: - Minimum középfokú végzettség - Ügyfélközpontú gondolkodás - Problémamegoldó képesség - Jó kommunikációs készség AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT: - „B” kat. jogosítvány - Értékesítési tapasztalat - PSZÁF / MNB pénzügyi szolgáltatás közvetítői hatósági tanúsítvány AMIT KÍNÁLUNK: Új munkatársainknak felelősségteljes, változatos feladatokat, szakmai kihívást jelentő karrierlehetőséget, kiemelkedő színvonalú munkakörnyezetet, versenyképes fizetést kínálunk. Nagy hangsúlyt fektetünk munkatársaink folyamatos képzésére, a rendszeres teljesítményértékelésre és visszacsatolásra, hiszen hosszú távú együttműködésben gondolkozunk, és a belső vezetői utánpótlásban hiszünk. JELENTKEZNI Fényképes önéletrajzzal lehet elektronikusan: hnoemi1218@gmail.com
Bruttó ár
0 Ft
Elérhetőségek
hnoe... Megjelenítés
Magyarország
Veszprém megye
Hirdetés kategóriája
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkavégzés helyszíne
Az adott megyében
Szükséges iskolai végzettség
gimnázium
szakközépiskola
Munkakör egyéb adatai
Munkakör általános megnevezése : Értékesítő
Elvárt gyakorlati idő : Nem szükséges
Szükséges nyelvtudás : Nem szükséges
Hirdetés leirása
Hirdetés azonosító:3403