Ajánlói Link másolása
kep Galéria
kep
Feladva:2017-11-29 16:14
500 000 Ft
Modern, fiatalos, jó hangulatú csapatunkba ingatlanreferens munkatársakat keresünk! Új lendület, új irány! Használd ki az ingatlanpiac fellendülését és alapozd meg a jövődet! Irodánk Budapest IV., X., XV., XVI. (2 iroda), XVII. (2 iroda), XVI., XVIII., XIX. kerületben van, a munkavégzés viszont Budapest egész területére kiterjed, ezzel biztosítva az értékesítők korlátlan lehetőségeit. Feladataid - új megbízások felkutatása - ingatlanvásárlók igényeinek felmérése és kielégítése - meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás - eladók és vevők közötti közvetítés Amit kínálunk - több mint 10 éves szakmai tapasztalat - profi adatbázis, - kiváló csapat, jó hangulat, segítőkész háttér - alapvető munkaeszközök, saját számítógép díjmentesen - előrelépési lehetőség, akár vezetői, akár mentori pozícióban - folyamatos képzések Elvárásaink: - Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képességgel rendelkezik - Célorientált, önállóan dolgozni tudó, dinamikus személyiség - Középfokú végzettség - Felhasználó szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezik Amennyiben a fentiek felkeltették érdeklődésed, fényképes önéletrajzod elérhetőségeiddel a tunyogi.balint@dh.hu email címre küldd el, melyre lehetőség szerint minél előbb válaszolni fogunk.
Bruttó ár
500 000 Ft
Elérhetőségek
tuny... Megjelenítés
Weboldal link
Videó link
Cim
Magyarország

Budapest IV., X., XV., XVI. (2 iroda), XVII. (2 iroda), XVI., XVIII., XIX.
Hirdetés kategóriája
Kereskedelem / Értékesítés
Hirdetés típusa
Kínál
Hirdető jogállása
Cég / vállalat
Cég neve : Kulcs-Pont Ingatlan Kft.
Jelentkezési címe : tunyogi.balint@dh.hu
Munkavégzés címe, ha fix helyen van : Budapest IV., X., XV., XVI. (2 iroda), XVII. (2 iroda), XVI., XVIII., XIX.
Munkakör / Állománycsoport
ügyviteli alkalmazott
ügyintéző
irányító
vezető
Munkarend típusa
1 műszakos munkarend
Szükséges iskolai végzettség
nem szükséges végzettség
általános iskola
szakiskola
szakmunkásképző
gimnázium
szakközépiskola
technikum
főiskola
egyetem
egyéb
Foglalkoztatási jogviszony
vállalkozási
Munkakör egyéb adatai
Munkakör általános megnevezése : Ingatlanértékesítő / Ingatlanreferens
Elvárt gyakorlati idő : Kötetlen
Foglalkoztatás napi időtartalma : Kötetlen
Szükséges nyelvtudás : Nem szükséges
Munkaviszony időtartama
határozatlan idejű
Egyéb juttatások
Kiemelkedő kereset!
Hirdetés leirása
Hirdetés azonosító:3158