Ajánlói Link másolása
Valutapénztáros
kep
Feladva:2017-11-29 17:32
Budapest III. kerület
165 000 Ft
Bővülő csapatunkba keresünk új munkatársat! VALUTAPÉNZTÁROS FŐBB FELADATOK: • Ügyfelek kiszolgálása • Ki- és befizetések lebonyolítása • Valuták ellenőrzése, hamis valuták kiszűrése • Pénztár kezelése • Pénztárral kapcsolatos adminisztráció lebonyolítása ELVÁRÁSOK: • Legalább középfokú végzettség (Érettségi) • Valuta pénztárosi vizsga • Magabiztos számítógépes ismeret • Erkölcsi bizonyítvány • B kategóriás jogosítvány • Vidéki helyettesítésre való hajlandóság • Kiváló kommunikációs képesség • Ügyfélközpontúság • Udvariasság • Megbízhatóság • Precizitás, pontosság • Önállóság • Monotonitástűrés ELŐNY: • Releváns szakmai tapasztalat • Valamely idegen nyelv ismerete MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest és Heves megye JELENTKEZÉS MÓDJA: Fényképes önéletrajzzal ellátott jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk: correctchange@hotmail.hu.
Bruttó ár
165 000 Ft
Elérhetőségek
... Megjelenítés

Hirdetés kategóriája
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Cég neve : Ciklámen-Tourist Zrt
Munkavégzés címe, ha fix helyen van : nem fix helyen, Budapesten több váltóban
Munkavégzés helyszíne
Az adott településen
Munkakör / Állománycsoport
szakmunkás
Munkarend típusa
1 műszakos munkarend
Szükséges iskolai végzettség
szakiskola
Foglalkoztatási jogviszony
Munka törvénykönyve szerinti
Munkakör egyéb adatai
Munkakör általános megnevezése : valutapénztáros
Elvárt gyakorlati idő : nincs
Foglalkoztatás napi időtartalma : 9 óra
Foglalkoztatás kezdete : 2017.12.04
Szükséges nyelvtudás : nincs
Munkaviszony időtartama
határozatlan idejű
Egyéb juttatások
Cafetériát adunk
Utazástérítést adunk
Hirdetés leirása
Hirdetés azonosító:3161