Ajánlói Link másolása
Szállító (4 óra, Rehabos) Bp-Pest
kep
Feladva:2018-01-09 18:32
Budapest XI. kerület
0 Ft
Szállító (4 óra, Rehabos) Bp-Pest Rehab Force Nonprofit Kft. keres !!!megváltozott munkaképességű!!! SZÁLLÍTÓT Feladatok: - Megrendelés alapján péksütemények, kenyerek összekészítése, kiszállítása - Alapanyagbeszerzés - Terület: Budapest és Pest megye területén - Szállítólevelek, számlák és készpénz kezelése - Jó kapcsolat fenntartása az ügyfelekkel Amit elvárunk: - Könnyű, lapos rekeszekhez fizikai erő - Megbízhatóság, önállóság, csapatjátékosság, jó kapcsolatteremtő készség - B jogosítvány, több év vezetési tapasztalat Előny: - Tapasztalat áruszállításban, Ügyfélkezelésben Amit kínálunk: - 4 órás munka, hétvége is - könnyű fizikai munka - XI. ker. Metró végállomástól indulás autóval - Munkaidő: 7.00-11.00, megrendelés- és forgalomfüggően túlóra - Azonnali kezdés - Kedvezményes vásárlás Jelentkezés módja: E-mailen önéletrajzzal: hr@rehabforce.hu Telefonon: 06-1-708-4588 (H-P-ig 9:00-14:00-ig) Rehab Force Nonprofit Kft.
Bruttó ár
0 Ft
Elérhetőségek
06-1... Megjelenítés

Hirdetés kategóriája
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Cég neve : Rehab Force Nonprofit Kft.
Munkavégzés helyszíne
Az adott megyében
Munkarend típusa
állandó délelőtt
Foglalkoztatási jogviszony
Munka törvénykönyve szerinti
Munkakör egyéb adatai
Foglalkoztatás napi időtartalma : 4 óra
Hirdetés leirása
Hirdetés azonosító:3082