Ajánlói Link másolása
Írországi Szállodai Munka
kep
Feladva:2017-11-28 00:01
Írország
1 Ft
Írországi Szállodai Munka Szakácsok, cukrászok, bárosok, felszolgálók, szobalányok, középvezetők és recepciósok jelentkezését várjuk hosszútávú munkavállalással Írországban 4 csillagos szállodába. Fizetés Euroban 9.30 órabér 25-40 óraszám hetente. 2-4 éves szállodai tapasztalattal, szakmai képesítéssel és erkölcsi bizonyítvánnyal rendelkező munkatársak jelentkezését várjuk legalább egy éves munkaviszonyra. Alapfokú angol előny de nem elvárás, oktatás megoldható. Bejelentett munkaviszony. Szállás és étkezés beilleszkedési időben megoldott.(6-10 hét) Hivatalos ügyintézésben és tájékoztatásban magyar nyelvű segítség. Első alkalommal rövid 1 oldalas bemutatkozó leveleket várunk irorszagiszallodamunka@gmail.com címre. A levélben elérhető értesítési címeket és SKYPE címet a személyes második körös elbeszélgetéshez kérjük megadni. Az elbeszélgetés magyar nyelvű tolmáccsal történik. Angol nyelvű tájékoztatás a cégről www.hodsonbaygroup.com-on.
Bruttó ár
1 Ft
Elérhetőségek
iror... Megjelenítés
Cim
Írország

Hirdetés kategóriája
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Hirdető jogállása
Magánszemély
Munkavégzés helyszíne
Külföldi munka
Munkakör / Állománycsoport
betanított munkás
szakmunkás
Szükséges iskolai végzettség
szakiskola
szakmunkásképző
gimnázium
szakközépiskola
technikum
Egyéb juttatások
Szállást biztosítunk
Kiemelkedő kereset!
Hirdetés leirása