Ajánlói Link másolása
OPTIKAI SZERELŐT KERESÜNK BETANÍTÁSSAL IS!
kep Galéria
kep
Feladva:2017-11-27 12:48
Budapest II. kerület
500 000 Ft
Optikai szerelőket keresünk, telekommunikációs eszközök családi otthonokba történő telepítésére. Megfelelés esetén kezdő szakemberek teljes betanítását is vállaljuk! Előny: villanyszerelői, antenna- vagy riasztószerelői tapasztalat. Feltételek: megfelelő fizikum, jó látásélesség, saját gépkocsi, alapszerszámok. Amit nyújtunk: Kiemelkedően magas fizetés, támogatás és betanítás, speciális szerszám a munkavégzéshez. Munkavégzés helye: Göd, Mogyoród, Budapest. Foglalkoztatás formája: Vállalkozói szerződéssel. Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a lionsgate.htr@gmail.com e-mail címen, érdeklődni a +36 20 342 7845 telefonszámon lehet.
Bruttó ár
500 000 Ft
Elérhetőségek
+36 ... Megjelenítés
Weboldal link
Videó link
Cim
Magyarország

Teljes kerület
Hirdetés kategóriája
Elektronika / Telekommunikáció
Hirdetés típusa
Kínál
Munkakör / Állománycsoport
szakmunkás
Szükséges iskolai végzettség
nem szükséges végzettség
Munkakör egyéb adatai
Munkakör általános megnevezése : Optikai szerelő
Elvárt gyakorlati idő : -
Foglalkoztatás napi időtartalma : teljes munkaidő
Foglalkoztatás kezdete : 2017.12.01.
Szükséges nyelvtudás : -
Egyéb juttatások
Kiemelkedő kereset!
Hirdetés leirása
Hirdetés azonosító:2962