Ajánlói Link másolása
Állásajánlat Hollandiában!
kep Galéria
Feladva:2017-11-27 10:11
Hollandia
0 Ft
!ÁLLÁSHIRDETÉS! Az SRS Personeel BV hollandiai partnercégéhez BETON ELEMEK ÖNTÉSÉNEK ELŐKÉSZÍTÉSE (Multibeton) munkakörben felvételt hirdet! Amit biztosítunk: - versenyképes heti jövedelem - szállás - adószám - biztosítás Követelmény: - Idegen nyelv ismeret!!! (erős angol alap) - Minimalis rajzolvasás - angol nyelvü önéletrajz Előnyök: - szakmai tapasztalat fémipari területen - jogosítvány - VCA vizsga Jelentkezési lehetőségek: Facebook: https://www.facebook.com/komjathi.ferenc.3 Személyesen: 3532 Miskolc,Tamási Áron utca 1. Telefonon: (HUN) +36309077817 Hetköznap 08.00 - 17.00 között. Jelentkezési határidő: december 30.
Bruttó ár
0 Ft
Elérhetőségek
Srs ... Megjelenítés
Videó link
Cim
Hollandia

Hirdetés kategóriája
Termelés / Gyártás
Hirdetés típusa
Kínál
Cég neve : SRS Personeel Hungary Kft
Jelentkezési címe : Időpont egyeztetéssel: 3532, Miskolc Tamási Áron utca 1.
Munkavégzés címe, ha fix helyen van : Vianen
Munkakör / Állománycsoport
segédmunkás
betanított munkás
szakmunkás
Munkarend típusa
állandó délelőtt
Szükséges iskolai végzettség
általános iskola
Foglalkoztatási jogviszony
Munka törvénykönyve szerinti
Munkakör egyéb adatai
Munkakör általános megnevezése : BETON ELEMEK ÖNTÉSÉNEK ELŐKÉSZÍTÉSE (Multibeton)
Foglalkoztatás napi időtartalma : 9 óra
Foglalkoztatás kezdete : 2018.01.08
Szükséges nyelvtudás : Erős alap angol
Egyéb juttatások
Szállást biztosítunk
Ingyenes céges buszjárat van
Hirdetés leirása
Hirdetés azonosító:2948