Ajánlói Link másolása
kep Galéria
Feladva:2017-11-25 16:36
Budapest VI. kerület
0 Ft
Személy- és vagyonőr HIRDETÉS SZÖVEGE: Személy-és vagyonőröket keresünk Budapest 13 kerületbe Feladatok: - A boltban történő lopások fel derítése - Dolgozók átvizsgálás - Vásárlók tájékoztatása - rátermettség esetén előre lépési lehetőségek (monitorosnak ,felügyelőnek) Amit Öntől várunk: - érvényes vagyonőri igazolvány - alapfokú végzetség - büntetlen előélet - igényes megjelenés - ambiciózus, agilis személyiség - a munkakör betöltéséhez nem szükséges de előnyt jelent a tapasztalat! Amit kínálunk: - 800 forintos óra bér plusz elfogás pénzek - Munkaidő beosztás 8 órás 12 órás beoszts - bejelentett munka, és szükség esetén betegállományt biztosítunk téli/ nyári formaruha biztosítás A telefonos tájékoztatást az alábbi telefonszámon kérhetnek: 06706175030 as számon vagy email: kisformatum@gmail.com ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I): Szakmunka Biztonsági őr, Vagyonőr, Személy- és vagyonvédelem Teljes munkaidő SZÜKSÉGES TAPASZTALAT: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS: Nem igényel nyelvtudást MUNKAVÉGZÉS HELYE: VI kerület
Bruttó ár
0 Ft
Elérhetőségek
... Megjelenítés
Weboldal link
Videó link
Cim
Magyarország

Hirdetés típusa
Kínál
Munkavégzés helyszíne
Az adott telephelyen
Munkakör / Állománycsoport
szakmunkás
Munkarend típusa
1 műszakos munkarend
Szükséges iskolai végzettség
nem szükséges végzettség
Foglalkoztatási jogviszony
Munka törvénykönyve szerinti
Egyéb juttatások
Utazástérítést adunk
Előleget adunk
Kiemelkedő kereset!
Hirdetés leirása