Ajánlói Link másolása
Animátor diákmunka játszóházban - Soroksár
kep
Feladva:2017-11-24 16:05
Budapest XXIII. kerület
824 Ft
FELADATOK A játszóház rendezvényeinek lebonyolításában való, aktív részvetel FELTÉTEL 18 év felett! Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás (ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni) Jó kommunikációs készség Ápolt megjelenés Kedves, türelmes személyiség Gyerek barát Igazi csapatjátékos Gyors problémamegoldó képesség ELŐNY Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat KEZDÉS Akár azonnal! MUNKAIDŐ Sz-V 10:00-20:00 MUNKA IDŐTARTAMA Hosszabb távú BRUTTÓ BÉR 824 Ft/óra MUNKAVÉGZÉS HELYE 1239 Budapest PROJEKT MENEDZSER Szépi Adrienn Email: szepi.adrienn@mads.hu Telefon: +36 (20) 5442 876 JELENTKEZÉS E-mailban küldött fényképes önéletrajzzal. Tárgy: Animátor_Soroksár
Bruttó ár
824 Ft
Elérhetőségek
Szé... Megjelenítés

Hirdetés kategóriája
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Cég neve : MADS - MÁRTON ÁRON ISKOLASZÖVETKEZET
Jelentkezési címe : 1092 Budapest, Erkel utca 3.
Munkavégzés címe, ha fix helyen van : Budapest, Soroksár
Munkavégzés helyszíne
Az adott telephelyen
Munkarend típusa
1 műszakos munkarend
Foglalkoztatási jogviszony
egyéb jogviszony
Munkakör egyéb adatai
Munkakör általános megnevezése : Animátor
Munkaviszony időtartama
alkalmi jellegű munka
Hirdetés leirása
Hirdetés azonosító:2772