Ajánlói Link másolása
Hétvégi konyhai kisegítő - diákmunka - Soroksár
kep
Feladva:2017-11-24 16:14
Budapest XXIII. kerület
942 Ft
Vendéglátós diákok figyelem! Hétvégi konyhai kisegítőket keresünk játszóházba, Soroksárra! FELADATOK Hamburger készítése Sültkrumpli sütése És ehhez kapcsolódó egyéb feladat ellátása FELTÉTEL Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás (ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni) Igényes megjelenés Precíz, pontos munkavégzés Önállóság Havi minimum 4 nap vállalása szombat-vasárnaponként EÜ könyv megléte (az elkészítésében segítünk) ELŐNY Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat KEZDÉS Akár azonnal! MUNKAIDŐ Sz-V 10:00-20:00 MUNKA IDŐTARTAMA Hosszabb távú BRUTTÓ BÉR 942 Ft/óra MUNKAVÉGZÉS HELYE 1239 Budapest PROJEKT MENEDZSER Szépi Adrienn Email: szepi.adrienn@mads.hu Telefon: +36 (20) 5442 876 JELENTKEZÉS E-mailban küldött fényképes önéletrajzzal. Tárgy: Büfés_Soroksár
Bruttó ár
942 Ft
Elérhetőségek
Szé... Megjelenítés

Hirdetés kategóriája
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Cég neve : MADS - MÁRTON ÁRON ISKOLASZÖVETKEZET
Jelentkezési címe : 1092 Budapest, Erkel utca 3.
Munkavégzés címe, ha fix helyen van : Budapest, Soroksár
Munkavégzés helyszíne
Az adott telephelyen
Munkakör / Állománycsoport
segédmunkás
Munkarend típusa
1 műszakos munkarend
Foglalkoztatási jogviszony
egyéb jogviszony
Munkakör egyéb adatai
Munkakör általános megnevezése : Konyhai kisegítő
Munkaviszony időtartama
alkalmi jellegű munka
Hirdetés leirása
Hirdetés azonosító:2777