Ajánlói Link másolása
Irodai asszisztens - Budaörs
kep Galéria
kep
Feladva:2017-11-24 15:50
Budaörs
1 177 Ft
Irodai asszisztens pozícióba keresünk diákot, HR folyamatokkal foglalkozó céghez! FELADATOK Kliensek adatainak rögzítése a kliens adatbázisban Szerződések rögzítése, adminisztrálása, érkeztetések E-mailek figyelése és megválaszolása Csomagküldés-, fogadás Számlázás Könyvelési anyag összekészítése adott struktúrában Postabontás, érkeztetés Időpontok egyeztetése és naptárba rögzítése Apróbb konyhai teendők (kávéfőzés, kliensek kínálása szendviccsel stb.) Irodabeszerzések intézése FELTÉTEL 18 év felett! Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás (ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni) Jó kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt Office programok ismerete Ápolt megjelenés Kedves, türelmes személyiség Gyors problémamegoldó képesség Heti minimum 20-25 óra munkavállalás ELŐNY Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat Angol nyelvtudás HR tanulmányok KEZDÉS Akár azonnal MUNKAIDŐ H-P között rugalmas munkabeosztásban MUNKA IDŐTARTAMA Hosszú távú BRUTTÓ BÉR 1177 Ft/óra MUNKAVÉGZÉS HELYE 2040 Budaörs PROJEKT MENEDZSER Szépi Adrienn Email: szepi.adrienn@mads.hu Telefon: +36 (20) 5442 876 JELENTKEZÉS E-mailban küldött fényképes önéletrajzzal. Tárgy: Irodai asszisztens_Budaörs
Bruttó ár
1 177 Ft
Elérhetőségek
Szé... Megjelenítés
Weboldal link
Videó link
Cim
Magyarország
Pest megye
Budaörs
Hirdetés kategóriája
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Hirdetés típusa
Kínál
Hirdető jogállása
Cég / vállalat
Cég neve : MADS - MÁRTON ÁRON ISKOLASZÖVETKEZET
Jelentkezési címe : 1092 Budapest, Erkel utca 3.
Munkavégzés címe, ha fix helyen van : Budaörs
Munkakör / Állománycsoport
betanított munkás
Munkarend típusa
1 műszakos munkarend
Munkakör egyéb adatai
Munkakör általános megnevezése : Irodai asszisztens