Ajánlói Link másolása
Pultos diákmunka - Bajor étteremben - I. kerület
kep
Feladva:2017-11-24 16:11
Budapest I. kerület
900 Ft
Egy hangulatos kis vendéglőben dolgozhatsz, ráadásul hétvégente. Nézd meg kicsit jobban a lehetőséget! FELADATOK Rendélések felvétele Kiszolgálás Pénztárgép kezelése Valamint, egyéb ehhez kapcsolódó feladat ellátása FELTÉTEL 18 év felett! Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás (ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni) Pontos, precíz, rugalmas és megbízható munkavégzés Kiváló kommunikációs készség Dinamikus egyéniség Angol nyelvtudás Havi 2-3 hétvége vállalása Egészségügyi kiskönyv megléte (az elkészítésében segítünk) ELŐNY Hasonló területen szerzett tapasztalat KEZDÉS Interjú után akár azonnal MUNKAIDŐ Szo-V 11:00-23:00 között, estenként hétköznap délután MUNKA IDŐTARTAMA Hosszú távú BRUTTÓ BÉR 900 Ft/óra MUNKAVÉGZÉS HELYE 1011 Budapest PROJEKT MENEDZSER Szépi Adrienn Email: szepi.adrienn@mads.hu Telefon: +36 (20) 5442 876 JELENTKEZÉS E-mailben küldött fényképes önéletrajzzal. Tárgy: Bajor étterem.
Bruttó ár
900 Ft
Elérhetőségek
Szé... Megjelenítés

Hirdetés kategóriája
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Cég neve : MADS - MÁRTON ÁRON ISKOLASZÖVETKEZET
Jelentkezési címe : 1092 Budapest, Erkel utca 3.
Munkavégzés címe, ha fix helyen van : Budapest
Munkakör / Állománycsoport
betanított munkás
Munkarend típusa
1 műszakos munkarend
Foglalkoztatási jogviszony
egyéb jogviszony
Munkakör egyéb adatai
Munkakör általános megnevezése : Pultos
Munkaviszony időtartama
alkalmi jellegű munka
Hirdetés leirása
Hirdetés azonosító:2776