Ajánlói Link másolása
Kérdezőbiztos - diákmunka
kep
Feladva:2017-11-24 15:48
Budapest I. kerület
1 250 Ft
FELADATOK Kérdőíves felmérés FELTÉTEL 18 év felett! Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás (ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni) Kiváló kommunikációs készség Igényes megjelenés Precíz, pontos munkavégzés Önállóság Magabiztosság Heti minimum 2 nap vállalása ELŐNY Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat MUNKAIDŐ H-P között 4-8 órában rugalmasan MUNKA IDŐTARTAMA 2017. november - kb. december közepéig BRUTTÓ BÉR 1250 Ft/óra MUNKAVÉGZÉS HELYE Budapest PROJEKT MENEDZSER Szépi Adrienn Email: szepi.adrienn@mads.hu Telefon: +36 (20) 5442 876 JELENTKEZÉS E-mailben küldött fényképes önéletrajzzal. Tárgy: Kérdezőbiztos
Bruttó ár
1 250 Ft
Elérhetőségek
Szé... Megjelenítés

Hirdetés kategóriája
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Cég neve : MADS - MÁRTON ÁRON ISKOLASZÖVETKEZET
Jelentkezési címe : 1092 Budapest, Erkel utca 3.
Munkavégzés címe, ha fix helyen van : Budapest
Munkavégzés helyszíne
Az adott településen
Munkarend típusa
1 műszakos munkarend
Foglalkoztatási jogviszony
egyéb jogviszony
Munkakör egyéb adatai
Munkakör általános megnevezése : Kérdezőbiztos
Hirdetés leirása
Hirdetés azonosító:2768