Ajánlói Link másolása
Ügyfélszolgálati munkatársat / Telefonos Operátort keresünk!
kep Galéria
kep
kep
Feladva:2018-02-22 15:19
Budapest VI. kerület
0 Ft
Telefonos Operátor / Ügyfélszolgálati munkatársakat keresünk Időpont egyeztetésre, szépségipari termékeket forgalmazó cégünkhöz, csapatbővítés céljából! Elvárásaink feléd: • Jó kommunikációs készség • Tudja csapatban dolgozni, de önállóan is • Precizitás Amit nyújtunk: • Kellemes, irodai környezet • Hosszútávú, stabil munkahely • Lendületes, vidám csapat • Bejelentett, 6 órás munkakviszony • Versenyképes fix nettó bérezés + teljesítményarányos bónusz Fontos, NEM értékesítésről van szó! Jelentkezéseket a hr.dea@gmx.com email címre várjuk, "operátor" pozíció megjelöléssel!
Bruttó ár
0 Ft
Elérhetőségek
tobo... Megjelenítés
Weboldal link
Videó link
Cim
Magyarország

Hirdetés kategóriája
Szolgáltatás / Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat
Hirdetés típusa
Kínál
Hirdető jogállása
Cég / vállalat
Munkavégzés helyszíne
Az adott telephelyen
Munkakör / Állománycsoport
betanított munkás
Munkarend típusa
2 műszakos munkarend
Szükséges iskolai végzettség
gimnázium
szakközépiskola
Foglalkoztatási jogviszony
Munka törvénykönyve szerinti