Ajánlói Link másolása
Idősotthon gondozó - Németország
kep
Feladva:2024-03-06 15:40
Németország
0 Ft
Németországi partnercégeink részére keresünk munkavállalókat idősotthon gondozó munkakörökbe. Feladatok: • Ápolási, gondozási tevékenység végzése Elvárások: • Szakirányú végzettség • Megbízhatóság, jó terhelhetőség • Rugalmas hozzáállás • Angol nyelvismeret Amit kínálunk: • Jó minőségi nővérszálló (1-2 ágyas szobák) Előnyt jelent, de nem feltétel a német nyelvismeret. Jelentkezni/érdeklődni az alábbi elérhetőségeken lehet: a +3670/883-7339-es telefonszámon vagy a irodadeb@opuswork.eu e-mail címen.
Bruttó ár
0 Ft
Elérhetőségek
irod... Megjelenítés
Cim
Németország

Hirdetés kategóriája
Egészségügy / Szociális ellátás
Cég / vállalat
Munkakör / Állománycsoport
szakmunkás
Szükséges iskolai végzettség
szakiskola
Munkakör egyéb adatai
Munkakör általános megnevezése : Idősotthon gondozó
Hirdetés leirása
Hirdetés azonosító:24895