Ajánlói Link másolása
Játék webáruház kisegítő munkatársat keres
kep Galéria
kep
Feladva:2020-06-23 13:00
Érd
0 Ft
Játék webáruház nem dohányzó, női kisegítő munkatársat keres HETI 2 napban (H-P ig 8-16 között) Érdi telephelyre. Feladatok: - webes rendelések összekészítése, csomagolása, tisztítása - új termékek feltöltése a webáruházba - kisebb adminisztrációs feladatok elvégzése Elvárások: - felhasználói szintű számítógépes ismeret - jó helyesírás - precíz, gyors munkavégzés - stressztűrő képesség Az állásról érdeklődni az info@hasznaltlego.com e-mail címen lehet.
Bruttó ár
0 Ft
Elérhetőségek
info... Megjelenítés
Weboldal link
Videó link
Cim
Magyarország
Pest megye
Érd
Hirdetés típusa
Kínál
Munkavégzés címe, ha fix helyen van : Érd
Munkakör / Állománycsoport
betanított munkás
szakmunkás
Szükséges iskolai végzettség
szakiskola
szakmunkásképző
gimnázium
szakközépiskola
technikum
főiskola
egyetem
egyéb