Ajánlói Link másolása
ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS KARCAG
kep Galéria
Feladva:2018-08-10 14:32
Karcag
0 Ft
Az AEGON MAGYARORSZÁG Biztosítótársaság karcagi irodájába keresünk Ügyfélszolgálati munkatársat Főbb feladatok, munkák: Ügyfélszolgálati iroda üzemeltetése Ügyfelek segítőkész kiszolgálása,a kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése Termékeinkkel kapcsolatos tájékoztatás az ügyfelek részére, igényfelmérés, értékesítés Az álláshoz tartozó elvárások: Érettségi bizonyítvány Erkölcsi bizonyítvány Az állás betöltéséhez előnyt jelent: Felelősségtudat, precíz munkavégzés Ügyfél- és szolgáltatásközpontú szemléletmód Kiváló kapcsolatteremtő, udvarias, meggyőző kommunikációs készség Türelem, stressz tűrés Pozitív hozzáállás Lojalitás, hosszú távú karrierszemlélet Jó megjelenés Pontos adminisztráció Számítógép gyakorlott kezelése Amit kínálunk: Teljesítményedtől függő versenyképes jövedelem: 150 000 Ft fix + jutalék Karcag központjában szép,belvárosi iroda ingyenes képzés Munkavégzés helye: Karcag belváros
Bruttó ár
0 Ft
Elérhetőségek
gal.... Megjelenítés
Magyarország
Jász-Nagykun-Szolnok megye
Karcag
Cég neve : MENEDZSER HÁZ KFT
Jelentkezési címe : gal.maria@menedzserhaz.hu
Munkavégzés címe, ha fix helyen van : Karcag,Dózsa György u. 3/G.
Munkakör / Állománycsoport
ügyintéző
Szükséges iskolai végzettség
gimnázium
Foglalkoztatási jogviszony
vállalkozási
Munkakör egyéb adatai
Munkakör általános megnevezése : Ügyfélszolgálati munkatárs
Foglalkoztatás napi időtartalma : 8 óra
Munkaviszony időtartama
határozatlan idejű
Egyéb juttatások
Kiemelkedő kereset!
Hirdetés leirása
Hirdetés azonosító:8517