Ajánlói Link másolása
Operátor
kep
Feladva:2018-10-23 12:21
Székesfehérvár
1 Ft
Operátor
FIGYELEM! NINCS MUNKÁJA, VAGY VÁLTANI SZERETNE? Ajánlatunkkal segítünk Önnek a keresésben! Székesfehérvárra és Pákozdra kínálunk operátori munkalehetőséget elsősorban uraknak, a helyben-, vagy a közeli településeken élők számára! FELADATOK: - Anyagok előkészítése, válogatása, csomagolás, valamint Termelés-támogatás, préselt alumínium alkatrészek csiszolása ELVÁRÁS: - Legalább alapfokú végzettség - Rugalmasság, utazási hajlandóság - Több műszak vállalása (8 órás, folyamatos munkarend, illetve 2 x 8 óra) ELŐNY: - Gyártósoron szerzett tapasztalat AMIT KÍNÁLUNK: - Hosszú távú munkalehetőség - Korrekt bérezés Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését! Jelentkezés: önéletrajz megküldésével! E-mail cím: hrpower.jelentkezo@gmail.com Érdeklődni a +36-70/3348024 telefonon lehet naponta 9-20 óra között!
Bruttó ár
1 Ft
Elérhetőségek
+367... Megjelenítés
Magyarország
Fejér megye
Cég neve : Multi HR Power Kft.
Jelentkezési címe : hrpower.jelentkezo@gmail.com
Munkavégzés címe, ha fix helyen van : Székesfehérvár, Pákozd
Munkakör / Állománycsoport
betanított munkás
Szükséges iskolai végzettség
általános iskola
Munkakör egyéb adatai
Munkakör általános megnevezése : gyártósori operátor
Elvárt gyakorlati idő : 0-1 év
Foglalkoztatás napi időtartalma : teljes munkaidő
Foglalkoztatás kezdete : sikeres felvételi eljárás után, megbeszélés szerint
Hirdetés leirása
Hirdetés azonosító:9178