Ajánlói Link másolása
Labortechnikus gyakornok - Szfvár
kep Galéria
kep
Feladva:2024-06-05 11:37
Székesfehérvár
0 Ft
Székesfehérvári autóelektronikai partnercégünkhöz nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező labortechnikusi gyakornokot keresünk az alábbi feladatok ellátására: Feladatok: • keresztcsiszolat minta előkészítés • komponens forraszthatósági tesztek végzése • riportok előkészítése • feladatkörhöz kapcsolódó adminisztráció Elvárások: • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok folytatása nappali tagozaton; • Heti 2 munkanap vállalása; • Legalább fél-egy év vállalása; • MS Office felhasználó szintű ismerete; • Angol alap szintű nyelvtudás; • Monotonitástűrés Amit kínálunk: • Releváns szakmai tapasztalat • Multinacionális környezet • Versenyképes gyakornoki bérezés • Szakmai fejlődési lehetőség Jelentkezni/érdeklődni az alábbi elérhetőségeken lehet: a +3670/630-1230-as telefonszámon vagy az irodaszfv@opuswork.eu e-mail címen.
Bruttó ár
0 Ft
Elérhetőségek
irod... Megjelenítés
Weboldal link
Videó link
Cim
Magyarország
Fejér megye
Hirdetés kategóriája
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Hirdetés típusa
Kínál
Hirdető jogállása
Cég / vállalat
Cég neve : Opus
Jelentkezési címe : irodaszfv@opuswork.eu
Szükséges iskolai végzettség
gimnázium
Foglalkoztatási jogviszony
megbízási
Munkakör egyéb adatai
Munkakör általános megnevezése : Labortechnikus gyakornok
Hirdetés leirása
Hirdetés azonosító:26818