Ajánlói Link másolása
Mérőszoba asszisztensi gyakornok - Szfvár
kep
Feladva:2024-02-21 16:44
Székesfehérvár
0 Ft
Székesfehérvári autóelektronikai partnercégünkhöz nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező mérőszoba asszisztensi gyakornokot keresünk az alábbi feladatok ellátására: Feladatok: • SMT, PCB alkatrészek előkészítése méréshez (darabolás, csiszolás, minták eljuttatása egyéb vizsgálatokhoz); • Minták begyűjtése vizsgálatokhoz (SQA labortól és SMT területről a minták begyűjtése és eljuttatása a laborba); • Adminisztráció (Excelben) Elvárások: • Folyamatban lévő felsőfokú műszaki tanulmányok folytatása nappali tagozaton; • Kézügyesség; • Fizikai állóképesség Amit kínálunk: • Releváns szakmai tapasztalat • Multinacionális környezet • Versenyképes gyakornoki bérezés • Szakmai fejlődési lehetőség Jelentkezni/érdeklődni az alábbi elérhetőségeken lehet: a +3670/630-1230-as telefonszámon vagy az irodaszfv@opuswork.eu e-mail címen.
Bruttó ár
0 Ft
Elérhetőségek
irod... Megjelenítés
Magyarország
Fejér megye
Hirdetés kategóriája
Műszaki / Mérnöki
Cég neve : Opus
Jelentkezési címe : irodaszfv@opuswork.eu
Szükséges iskolai végzettség
gimnázium
szakközépiskola
Foglalkoztatási jogviszony
megbízási
Munkakör egyéb adatai
Munkakör általános megnevezése : Mérőszoba asszisztensi gyakornok
Munkaviszony időtartama
határozatlan idejű
Hirdetés leirása
Hirdetés azonosító:24474