Ajánlói Link másolása
3 műszakos és folyamatos műszakos operátor - S
kep
Feladva:2023-05-25 11:23
Székesfehérvár
0 Ft
Székesfehérvári autóalkatrész gyártó partnercégünkhöz keresünk TERMELÉSI OPERÁTOROKAT 3 műszakos és folyamatos munkarendben, kiemelt bérezéssel. Feladatok: - gyártógépek, berendezések kezelése - alkatrész- összeszerelési feladatok ellátása - termék ellenőrzési feladatok elvégzése előírás/munkautasítás szerint Amit kínálunk az alapbéren felül: - cafeteria - hiányzásmentességi jutalom - bónusz kifizetés évente kétszer - munkatárs ajánlási rendszer - ingyenes céges buszjáratok - ingyenes munkaruházat - ingyenes egészségügyi szűrések Elvárások: - általános iskolai végzettség Közvetítési engedély szám: FE/12/2033-2-2017 Kölcsönzési engedély szám: FE/12/587-2/2017 Jelentkezni/érdeklődni az alábbi elérhetőségeken lehet: a +3670/630-5090-es telefonszámon vagy a irodaszfv@opuswork.eu e-mail címen.
Bruttó ár
0 Ft
Elérhetőségek
irod... Megjelenítés
Magyarország
Fejér megye
Hirdetés kategóriája
Termelés / Gyártás
Cég neve : Opus Európa Kft.
Munkakör / Állománycsoport
betanított munkás
Munkarend típusa
3 műszakos munkarend
Szükséges iskolai végzettség
általános iskola
Foglalkoztatási jogviszony
Munka törvénykönyve szerinti
Munkaviszony időtartama
határozatlan idejű
Egyéb juttatások
Cafetériát adunk
Utazástérítést adunk
Műszakpótlékot adunk
Ingyenes céges buszjárat van
Kiemelkedő kereset!