Ajánlói Link másolása
Bankjegyfeldolgozó munkakörbe keresünk munkavá
kep
Feladva:2022-08-08 12:23
Budapest XIII. kerület
0 Ft
BANKJEGYFELDOLGOZÓI MUNKATÁRSAT KERESÜNK BUDAPEST XIII. KERÜLETÉBE! FELADATOK: • bankjegyek darabszámának ellenőrzése, rendszerezése, • bankjegyfeldolgozó gépek kezelése, bankjegyek ki- és becsomagolása • bankjegy tasakok átadása, átvétele, egyeztetése • kisebb adminisztrációs munkák. ELVÁRÁSOK: • legalább általános iskolai végzettség, • együttműködési készség és team-munkára való alkalmasság, • nagyfokú monotónia tűrés • alapszintű számítógépes ismeretek, • feddhetetlen előélet. A MUNKÁLTATÓ AJÁNLATA • br. 255 000 Ft alapfizetés • br. 12 000 Ft mozgóbér • br. 30- 50 000 Ft pótlék • éjszakai műszakpótlék • nettó 12 000 Ft Szép kártya • hosszú távú munkalehetőség • döntően ülőmunka • hétfőtől-péntekig tartó havi vezénylés szerinti munkavégzés (havi 14 munkanap), egy műszakos éjszakai munkarend (21:00-09:00 között) JELENTKEZÉS: 📧Önéletrajzzal: hajdu.judit@manatwork.hu Érdeklődni lehet: ☎ +36 20 475 23 23 MMNYSZ: 1237/2001 MMNYSZ: 3440/2001 ANYSZ: NAIH-73314/2014; NAIH-85575/2014
Bruttó ár
0 Ft
Elérhetőségek
Man ... Megjelenítés

Hirdetés leirása
Hirdetés azonosító:15034