Ajánlói Link másolása
Informatikai technikus
kep Galéria
Feladva:2019-03-19 16:55
Kiskunfélegyháza
150 000 Ft
Főbb feladatok, munkák: - Számítógépek telepítése, javítása, karbantartása - Informatikai és kommunikációs hálózat telepítése, bővítése, karbantartása - LAN/WAN konfigurálás hálózati eszközökön - Termelésben használt informatikai eszközök beüzemelése, installálása, javítása - Thermo és lézernyomtatók telepítése, javítása - Termékcímkék tervezése, rendszerbe feltöltése - Munkafolyamatok rendszeres adminisztrálása és archiválása - Termelő és kiszolgáló eszközök informatikai támogatása Az álláshoz tartozó elvárások: - Műszaki beállítottság - Terhelhetőség - Rugalmasság - Magas fokú problémamegoldó és konfliktuskezelő készség Az állás betöltéséhez előnyt jelent: - középszintű angol/német nyelvismeret szóban és írásban egyaránt - műszaki végzettség - tetszőleges vállalatirányítási rendszer ismerete Amit kínálunk: - Változatos feladatokkal és kihívásokkal teli munkakör Állás, munka területe(i): IT üzemeltetés, Telekommunikáció IT support, Helpdesk Teljes munkaidő
Bruttó ár
150 000 Ft
Elérhetőségek
job.... Megjelenítés
Weboldal link
Videó link
Cim
Magyarország
Bács-Kiskun megye
Hirdetés leirása
Hirdetés azonosító:10071