Ajánlói Link másolása
Raktári munkatárs
kep Galéria
kep
Feladva:2019-11-06 13:58
Budapest XXI. kerület
260 000 Ft
Feladatok: • árukiadásnál/bevételezésnél hevederek, kötelek ráigazítása a termékre • talpfák elpakolása kintlévőségek kezelése Elvárások: • 8 általános • jó fizikum • a munka jellege miatt férfiak jelentkezését várjuk Amit kínálunk: • Bruttó 260-340 000 Ft juttatás • 30% műszakpótlék • Nettó 22 000 Ft Cafeteria • Utazási költségtérítés • Beiskolázási lehetőség • Azonnali munkába állás Munkaidő: H-P: 6.00-14.30; 12.00-20.30 Munkavégzés helye: Budapest XXI. kerület A jelentkezés módja: Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezni a barna.nikolett@manatwork.hu e-mail címen lehetséges. Önéletrajz csatolása ajánlott. (Magán-munkaközvetitői nyilvántartási szám:1237/2001.) (Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.) (Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Bruttó ár
260 000 Ft
Elérhetőségek
0620... Megjelenítés
Weboldal link
Videó link
Cim
Magyarország

Hirdetés leirása
Hirdetés azonosító:11940